Soutěž je zacílena na podnikatelky z Moravskoslezského kraje, které se nebály jít do rizika podnikání a jsou schopné se prosadit ve velké konkurenci mnoha firem. Chceme poukázat na to, že v Moravskoslezském kraji existuje řada úspěšných žen, které svými příběhy mohou motivovat ostatní k zahájení podnikatelských aktivit.

O soutěž Lady Business projevila zájem o módní návrhářka Ida Sandor, která bude své modely prezentovat v rámci finálového večera.

 

Soutěž organizuje Agentura pro regionální rozvoj, a.s. pod patronací Moravskoslezského kraje. Jedná se o první ročník soutěže.

Soutěže se mohou účastnit ženy starší 18 let, které jsou vlastníkem nebo spoluvlastníkem obchodní společnosti (alespoň 50 % obchodního podílu) a aktivně působí ve vedení obchodní společnosti, obor jejich podnikání je libovolný. Trvalé bydliště soutěžící a současně sídlo obchodní společnosti se musí nacházet v Moravskoslezském kraji. Daná obchodní společnost musí existovat alespoň dva roky a mít alespoň 3 stálé zaměstnance. Soutěž je pouze pro právnické osoby.

Přihlášení je možné do 16.10.2015. Slavnostní vyhlášení pak bude v prosinci 2015. Vítězná podnikatelka získá 100.000 Kč.

Podrobné podmínky soutěže.

Přihláška.